جستجو:    نام شرکت   زمینه فعالیت   مسئولان   اطلاعات تماس   تشکل ها  
صفحه اصلی اخبار و اطلاعیه ها درباره فعال ترین تعرفه آگهی تماس با ما ثبت اطلاعات ثبت آگهی
سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات
کالا
کالا
کالا
سامانه های فعال
مشاهده لیست کامل
اعضای ثبت شده: 41356
بازديد امروز: 3019
ميانگين بازدید: 32773
بازديد کل: 113,203,214
تولیدات روغن موتور مشمول قیمت‌گذاری شد (سه شنبه 1400/10/21)

ایرنا:
کارگروه تنظیم بازار در یکصد و شصت و هشتمین جلسه خود همه محصولات و تولیدات روغن موتور (بنزینی و دیزلی) را مشمول قیمت‌گذاری کرد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، بر این اساس همه ارگان‌های ذی‌ربط نظارتی موظف شدند نظارت بر بازار را برای رسیدن محصول به قیمت مصوب به دست مشتری انجام دهند.

در ۹ ماهه امسال ۲۶ هزار و ۷۹۳ فقره بازرسی از واحدهای توزیع روغن موتور انجام شده که در این راستا یک‌هزار و ۵۹۹ فقره پرونده تخلف به ارزش بیش از ۱۷۲ میلیارد ریال تشکیل شده است.

روغن‌موتور از جمله محصولاتی است که ملزم به عرضه فروش اینترنتی نیز هست و در جشنواره خرید شفاف که با راهبردی وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می‌شود، مورد توجه قرار گرفته است.

افزایش ۴۰ درصدی ارز تخصیصی به روغن نباتی و ذخیره‌سازی مناسب آن

برپایه این گزارش، همچنین در این کارگروه با اعلام این‌که ارز تخصیص یافته به روغن نباتی حدود ۴۰ درصد بیشتر از سال گذشته بوده است، اعلام شد که در لایه‌های مختلف مصرف‌کننده اعم از صنف، صنعت و خانوار ذخیره‌سازی روغن‌نباتی به خوبی انجام شده است.

بر اساس اطلاعات انجمن تخصصی مربوطه، در ۹ ماهه امسال میزان تولید و توزیع روغن نباتی اعم از خانوار، صنف و صنعت افزایش ۳۳ درصدی داشته است.

همچنین میزان تولید و توزیع روغن نباتی اعم از خانوار، صنف و صنعت در آذر ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال به ترتیب ۵۲ درصد و ۴۹ درصد افزایشی بوده است.

استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.