جستجو:    نام شرکت   زمینه فعالیت   مسئولان   اطلاعات تماس   تشکل ها  
صفحه اصلی اخبار و اطلاعیه ها درباره فعال ترین تعرفه آگهی تماس با ما ثبت اطلاعات ثبت آگهی
سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات
کالا
کالا
کالا
سامانه های فعال
مشاهده لیست کامل
اعضای ثبت شده: 42030
بازديد امروز: 14867
ميانگين بازدید: 27423
بازديد کل: 116,681,982
سامانه بارشی جدید روز پنجشنبه وارد کشور می‌شود (چهارشنبه 1401/02/21)

ایرنا:
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدیدی فردا (پنجشنبه) وارد کشور شده و در پی آن بارش‌های بهاری در نیمه شمالی کشور مجدد آغاز می‌شود.

«کبری رفیعی» امروز (چهارشنبه) در گفت‌و گو با خبرنگار ایرنا درباره وضعیت آب و هوا ی کشور افزود: با تشدید فعالیت سامانه بارشی امروز در اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و شمال آذربایجان غربی بارش‌ها تداوم خواهد داشت.

وی افزود: روز پنجشنبه نیز بارش‌ها در اردبیل، خراسان شمالی، شمال آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی و شمال خراسان رضوی تقویت می‌شود.

به گفته این کارشناس سازمان هواشناسی، اخلال در تردد جاده‌ای، آب‌گرفتگی معابر، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه‌ها، جاری شدن روان‌آب، برخورد صاعقه، لغزندگی جاده‌ها، شکستن درختان فرسوده، سقوط اشیاء از ارتفاعات و آسیب به سازه‌های موقت در پی تشدید فعالیت سامانه بارشی پیش بینی می‌شود.

وی به اجتناب از سفرهای غیر ضروری، پرهیز از توقف در حاشیه رودخانه ها، احتیاط در تردد از حاشیه مسیل‌ها، اجتناب از فعالیت‌های کوهنوردی و جابجایی عشایر کوچ‌رو، پاکسازی دهانه پل‌ها و آبروها، عدم پارک خودروها در اطراف درختان فرسوده و ساختمان‌های نیمه کاره و محدودیت در فعالیت‌های کشاورزی توصیه کرد.

رفیعی همچنین پدیده غالب دوم را افزایش غلظت گردوخاک اعلام کرد که تا پایان امشب شدت دارد و گفت: کاهش شدید کیفیت هوا در ایلام، خوزستان و نوار غربی کرمانشاه را از دیروز شاهد هستیم که تا پایان امشب ادامه دارد.

وی به عدم حضور افراد به‌ویژه گروه‌های حساس در فضای باز، پرهیز از حرکات ورزشی و فیزیکی در فضای باز و احتیاط در سفرهای بین شهری توصیه کرد.

استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.