جستجو:    نام شرکت   زمینه فعالیت   مسئولان   اطلاعات تماس   تشکل ها  
صفحه اصلی اخبار و اطلاعیه ها درباره فعال ترین تعرفه آگهی تماس با ما ثبت اطلاعات ثبت آگهی
سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات
کالا
کالا
کالا
سامانه های فعال
مشاهده لیست کامل
اعضای ثبت شده: 42994
بازديد امروز: 24170
ميانگين بازدید: 29439
بازديد کل: 119,311,198
قیمت کالاها در سامانه ۱۲۴ باید آنالیز و بررسی شود (شنبه 1401/04/11)

ایسنا:
خوزستان مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: قیمت‌هایی که از سوی واحدهای تولیدی قرار است در سامانه ۱۲۴ بارگذاری شود باید حتما آنالیز و بررسی شود تا شاهد گران فروشی رسمی در بازار نباشیم.

نعمت الله بیراوند در ستاد تنظیم بازار خوزستان که امروز، ۱۱تیرماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در سال ۱۴۰۰، برای برخورد با متخلفان ۲۵ هزار ۶۶۱ فقره پرونده در سه حوزه صلاحیتی رای گرفتند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: در سال ۱۴۰۱ نیز تا به امروز به منظور کنترل و نظارت بازار و برخورد با متخلفان ۶ هزار و ۳۵ پرونده در تعزیرات رای گرفته‌اند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: در سال گذشته در ۲۴۹۷ نوبت همه دستگاه‌های نظارتی به همراه سازمان تعزیرات به بازار اعزام شده‌اند تا در بحث گشت‌های مشترک و نظارت بر بازار حضور یابند و با متخلفان برخورد کنند؛ این آمار از ابتدای امسال تاکنون ۴۹۶ نوبت بوده است.

بیرانوند ادامه داد: امسال ۴۹۲ مورد شکایت مردمی از سامانه ۱۳۵ دریافت شده است که به همه این شکایات رسیدگی خواهد شد.

وی افزود: با توجه به طرحی که قرار است از فردا اجرایی شود، باید شرکت‌های تولیدی محصولات تولیدی خود را بر روی سامانه ۱۲۴ بارگذاری کنند تا علاوه بر آگاهی مردم، بازرسان نیز از قیمت‌ها آگاهی داشته باشند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: در استان با توجه به اینکه کارخانه‌های سطح ملی فراوانی وجود دارد که بر بازار استان و کشور اثرگذار هستند، قیمتی که شرکت‌های تولیدی بر روی سامانه بارگذاری می‌کنند باید رصد شود زیرا ممکن است گران فروشی رسمی صورت بگیرد و قیمت‌هایی که در سامانه بارگذاری شود بیشتر از پایه قیمتی باشد که تولیدکننده باید اعلام کند.

وی بیان کرد: قیمت‌هایی که از سوی واحدهای تولیدی قرار است در سامانه ۱۲۴ بارگذاری شود باید حتما آنالیز و بررسی شود تا شاهد گرانفروشی رسمی در بازار نباشیم.

استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.