جستجو:    نام شرکت   زمینه فعالیت   مسئولان   اطلاعات تماس   تشکل ها  
صفحه اصلی اخبار و اطلاعیه ها درباره فعال ترین تعرفه آگهی تماس با ما ثبت اطلاعات ثبت آگهی
سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات
کالا
کالا
کالا
سامانه های فعال
مشاهده لیست کامل
اعضای ثبت شده: 43226
بازديد امروز: 22864
ميانگين بازدید: 30498
بازديد کل: 120,536,371
سفیر کوبا راه اندازی خط تولید تراکتورهای ایرانی در کشورش را خواستار شد (یک شنبه 1401/05/23)

ایرنا:
سفیر کوبا ایجاد خط تولید تراکتورسازی ایران در کشورش را خواستار شد و گفت: کوبا می تواند به عنوان پایگاه صادرات تراکتور ایرانی به آمریکای لاتین عمل کند.

به گزارش ایرنا، گونزالس کاسالس روز یکشنبه در بازدید از گروه صنعتی تراکتورسازی ایران در تبریز با اشاره به اینکه حضور تولیدات تراکتورسازی در سطح بین الملل و بازارهای جهانی می تواند دلیلی مستند بر کیفیت و جایگاه آن باشد، اظهار کرد: امیدواریم شرکت تراکتورسازی زمینه راه اندازی خط تولید تراکتور در کوبا را فراهم آورد تا بتوانیم کوبا را به عنوان پایگاهی برای تولید و عرضه این محصول ایرانی در آمریکای لاتین تبدیل کنیم.

وی درباره تراکتورسازی و بازدیدی که از این گروه صنعتی داشت عنوان کرد: داخلی سازی و خودکفایی این مجموعه صنعتی بسیار فراتر از آن چیزی هست که تصور می کردم و اینکه در شرایط تحریم تمام مراحل تولید از صفر تا صد در کارخانه و یا در سایر واحدهای داخل ایران انجام می شود می تواند الگویی برای سایر کشورها در جهت قطع وابستگی باشد.

وی با اشاره به اینکه کوبا ادوات کشاورزی مورد نیازش را از روسیه، بلاروس و بخش هایی از اروپا تامین می کند، ادامه داد: برای رونق بخشی بیشتر کشاورزی کوبا نیازمند گسترش بازارهای تامینی مکانیزاسیون کشاورزی هستیم که تراکتورسازی ایران می تواند بازوی کمکی تاثیرگذاری در این بخش برای کوبا باشد چون که مزیت های رقابتی لازم و حتی بالایی را در زمینه کیفیت و قیمت با سایر کشورها دارد.

وی از تبریز به عنوان موتور شتاب دهنده صنعت ایران نام برد و اظهار کرد: امیدوارم با گسترش روابط ۲ کشور، کوبا نیز از توانمندی های صنعتی شهر تبریز به خصوص تراکتورسازی در جهت رونق تولید و اشتغال و مهمتر از همه کشاورزی بهره مند شود و در آینده ای نه چندان دور موتور صنعت کوبا، توسط صنعتگران تبریزی و تراکتورسازی چرخانده شود.

سفیر کوبا راه اندازی خط تولید تراکتورهای ایرانی در کشورش را خواستار شد

سفیر کوبا عزم کشورش برای توسعه روابط با کشورمان را یادآور شد و گفت: روابط سیاسی ایران و کوبا در سطح بسیار عالی قرار دارد و این سفر نیز به منظور گسترش روابط تجاری و موازنه بخشی به سطح مبادلات ۲ کشور در بخش های اقتصادی و تجاری انجام شد.

به گزارش ایرنا، گروه صنعتی تراکتورسازی ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده ادوات کشاورزی با هفت شرکت اقماری در تبریز، ۲ شرکت در سنندج و ارومیه فعال بوده و با حدود پنج دهه فعالیت در زمینه تولید تراکتور، در عرصه تولید ۷۱ نوع انواع موتور در بخش های کشاورزی، صنعتی و خودرو فعالیت دارد.

این گروه صنعتی به عنوان بزرگترین مجموعه تولیدکننده تراکتور در کشور ۹۸ درصد نیاز کشور به این محصول را تامین کرده و سالانه حجم قابل توجهی از تولیدات خود را نیز روانه بازارهای جهانی در بیش از ۱۵ کشور دنیا می‌کند.

استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.