جستجو:    نام شرکت   زمینه فعالیت   مسئولان   اطلاعات تماس   تشکل ها  
صفحه اصلی اخبار و اطلاعیه ها درباره فعال ترین تعرفه آگهی تماس با ما ثبت اطلاعات ثبت آگهی
سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات
کالا
کالا
کالا
سامانه های فعال
مشاهده لیست کامل
اعضای ثبت شده: 44109
بازديد امروز: 9604
ميانگين بازدید: 31706
بازديد کل: 125,085,955
برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان، آسانسور و پله برقی در اهواز (چهارشنبه 1401/09/02)

ایسنا:
خوزستان مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان از برگزاری بیست و سومین نمایشگاه صنعت ساختمان، آسانسور و پله برقی در اهواز خبر داد.

رحیم جلیلی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: بیست و سومین نمایشگاه صنعت ساختمان، آسانسور و پله برقی با حضور بیش از ۱۰۰ واحد فعال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی خوزستان در اهواز برگزار می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه با حضور شرکت‌های فعال در حوزه ساختمان، آسانسور و پله برقی از ۸ استان تهران، خوزستان، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، فارس، یزد و هرمزگان از تاریخ ۲ تا ۵ آذرماه به مدت ۴ روز و از ساعت ۱۶ الی ۲۲ میزبان علاقه‌مندان است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان تصریح کرد: نیاز گسترده و روز افزون جامعه به ساختمان و مسکن، ضرورت تغییر در روش‌های متداول و سنتی، سبک‌سازی و افزایش مقاومت در برابر زلزله، بکارگیری مصالح و فن‌آوری‌های جدید از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

جلیلی عنوان کرد: توسعه فناوری‌های نوین و برقراری ارتباط میان بازار و عرضه و تقاضا، ایجاد بستر مناسب برای تبادل نظر میان تولیدکنندگان، مصرف‌کنندگان و همچنین صاحبان اندیشه مهندسی ساختمان و ارائه پروژه‌ها و دستاوردها در این حوزه از دیگر اهدافی است که در بیست و سومین نمایشگاه صنعت ساختمان دنبال می‌شود.

استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.