جستجو:    نام شرکت   زمینه فعالیت   مسئولان   اطلاعات تماس   تشکل ها  
صفحه اصلی اخبار و اطلاعیه ها درباره فعال ترین تعرفه آگهی تماس با ما ثبت اطلاعات ثبت آگهی
سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات
کالا
کالا
کالا
سامانه های فعال
مشاهده لیست کامل
اعضای ثبت شده: 44273
بازديد امروز: 19063
ميانگين بازدید: 25424
بازديد کل: 126,518,932
هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی/ گسترش برف و باران در غرب و شمال کشور (سه شنبه 1401/11/11)

ایرنا:
سازمان هواشناسی اعلام‌کرد: با تقویت سامانه بارشی، شدت بارش‌ها امروز در نیمه غربی و شمالی کشور افزایش خواهد داشت و همه این‌ مناطق را در برمی‌گیرد.

به گزارش ایرنا، سازمان هواشناسی در پی شدت گرفتن بارش‌ها هشدار نارنجی صادر کرد.

برپایه این گزارش، هم اکنون در ۲۱ استان از جمله اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، همدان، زنجان، قزوین، قم، مرکزی، البرز، تهران، نوار غربی و جنوب اصفهان، شمال فارس، ارتفاعات غربی استانهای مازندران و سمنان بارش برف و باران گزارش شده است.

شدت بارش‌ها به ترتیب در استان های کردستان، چهارمحال و بختیاری، لرستان، کهگیلویه و بویر احمد، شمال و شرق خوزستان، ایلام، کرمانشاه، شمال فارس، همدان، مرکزی، زنجان، البرز و تهران «بیشتر» پیش بینی می شود.

پدیده‌ها و مخاطرات جوی مورد انتظار از این سامانه شامل بارش برف یا باران، مه، کاهش دید، در نواحی با اقلیم گرم رگبار و رعدوبرق برق و وزش باد شدید و در ارتفاعات و دامنه‌ها پدیده بهمن و کولاک برف است.

گزارش‌های ایستگاه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که شدت بارش برف در روز گذشته در برخی مناطق استان‌های آذربایجان غربی، اصفهان، آذربایجان شرقی، مازندران، لرستان و چهارمحال و بختیاری، سنگین یا نیمه سنگین بوده است.

شرایط پیش رور ضرورت آمادگی دستگاه‌های اجرایی برای برف روبی، بازگشایی مسیرها و انجام اقدامات پیشگیرانه از خسارت‌های احتمالی از جمله نمک‌پاشی را دو چندان می کند.

استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.