جستجو
صفحه اصلی دسته بندی ثبت اطلاعات ثبت آگهی آگهی ها درباره ما تماس با ما
صنایع و صنوف
صنعت موتورسیکلت و دوچرخه کشاورزی صنعت ورزش صنعت خودرو ماشین سازی و فلزتراش صنعت ساختمان صنعت حفاظت صنعت بسته بندی خدمات پشتیبانی صنعت رنگ، رزین و مواد شیمیایی صنعت دام و طیور صنعت چاپ و کاغذ صنایع دریایی و آبزیان صنعت مواد غذایی صنعت شوینده، بهداشتی و آرایشی ماشین آلات راهسازی صنعت لاستیک و پلاستیک صنعت پزشکی و دارویی صنعت نساجی، پوشاک و چرم صنعت برق صنعت چوب،نئوپان،ام دی اف و روکش های مصنوعی صنعت حمل و نقل صنعت معدن صنعت نفت،گاز و پتروشیمی صنعت آب و فاضلاب صنعت مبلمان صنعت بانک، بیمه و بورس صنعت فرش صنعت لوازم خانگی صنعت کامپیوتروالکترونیک لوستر و لوازم تزئینی صنعت چسب صنعت کاشی سرامیک و چینی بهداشتی صنعت شیرینی و شکلات صنعت گردشگری اتحادیه های سراسرکشور انجمن های ملی سایر صنوف و صنایع
فعال ترین صفحه اصلی دسته بندی ثبت اطلاعات ثبت آگهی آگهی ها درباره ما تماس با ما
مشاهده لیست کامل
اعضای ثبت شده: 45553
بازديد امروز: 15681
ميانگين بازدید: 30856
بازديد کل: 142,145,220
کاهش ۱۰ درصدی حجم آب موجود در سدهای تهران (یک شنبه 1402/02/17)

ایرنا:
بر اساس جدیدترین گزارش دفتر اطلاعات و داده‌های آب کشور، حجم آب سدهای پنج‌گانه تهران در سال آبی جاری تا دیروز (شنبه، ۱۶ اردیبهشت) کاهش ۱۰درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ثبت کرد.

به گزارش ایرنا بر اساس گزارش تازه دفتر اطلاعات و داده‌های آب کشور، میزان بارش‌های تهران از ابتدای سال آبی جاری (از ابتدای مهرماه ۱۴۰۱) تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه امسال به ۱۷۲ میلیمتر رسید که این میزان نسبت به دوره بلندمدت ۵۴ ساله که ۲۳۹.۳ میلیمتر است، کاهش ۲۸ درصدی دارد.

میزان بارش‌های سال آبی جاری تهران نسبت به مدت مشابه پارسال با ۱۸۲ میلیمتر بارش، کاهش ۶ درصدی را نشان می‌دهد.

حجم آب موجود در مخازن سدهای پنج‌گانه تهران از ابتدای سال آبی جاری تا ۱۶ اردیبهشت نسبت به مدت مشابه پارسال با کاهش ۱۰ درصدی همراه شده است.

تهران دارای پنج سد شامل طالقان، امیرکبیر، لتیان، ماملو و لار است که مجموع موجودی آب در این سدها تا روز گذشته به ۵۰۹ میلیون مترمکعب رسید.

میزان پُرشدگی سدهای تهران نیز به ۲۷ درصد رسیده است.

به گزارش ایرنا، روز گذشته شرکت آب و فاضلاب استان تهران از برخورد با مشترکان بد مصرف خبر داد.

براین‌اساس، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: این دسته از مشترکان در نوبت نخست از ساعت ۹ تا ۱۷ و به مدت یک روز با محدودیت قطع آب روبه‌رو خواهند شد.

استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.