جستجو
صفحه اصلی دسته بندی ثبت اطلاعات ثبت آگهی آگهی ها درباره ما تماس با ما
صنایع و صنوف
صنعت موتورسیکلت و دوچرخه کشاورزی صنعت ورزش صنعت خودرو ماشین سازی و فلزتراش صنعت ساختمان صنعت حفاظت صنعت بسته بندی خدمات پشتیبانی صنعت رنگ، رزین و مواد شیمیایی صنعت دام و طیور صنعت چاپ و کاغذ صنایع دریایی و آبزیان صنعت مواد غذایی صنعت شوینده، بهداشتی و آرایشی ماشین آلات راهسازی صنعت لاستیک و پلاستیک صنعت پزشکی و دارویی صنعت نساجی، پوشاک و چرم صنعت برق صنعت چوب،نئوپان،ام دی اف و روکش های مصنوعی صنعت حمل و نقل صنعت معدن صنعت نفت،گاز و پتروشیمی صنعت آب و فاضلاب صنعت مبلمان صنعت بانک، بیمه و بورس صنعت فرش صنعت لوازم خانگی صنعت کامپیوتروالکترونیک لوستر و لوازم تزئینی صنعت چسب صنعت کاشی سرامیک و چینی بهداشتی صنعت شیرینی و شکلات صنعت گردشگری اتحادیه های سراسرکشور انجمن های ملی سایر صنوف و صنایع
فعال ترین صفحه اصلی دسته بندی ثبت اطلاعات ثبت آگهی آگهی ها درباره ما تماس با ما
مشاهده لیست کامل
اعضای ثبت شده: 45553
بازديد امروز: 16931
ميانگين بازدید: 30856
بازديد کل: 142,146,470
پروازهای ایران و سوریه از ۱۵ خرداد افزایش می‌یابد (یک شنبه 1402/02/17)

ایرنا:
رییس سازمان هواپیمایی کشوری با تشریح جزئیات مذاکرات هوایی با سوریه برای توسعه پروازها بین دو کشور، گفت: پروازهای بین ایران و سوریه از ۱۵ خرداد افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، توسعه روابط حمل‌و نقلی با سوریه در هر دو سفر اخیر مقام‌های ایران به سوریه مورد بحث و گفت‌و گو قرار گرفت و «مهرداد بذرپاش» وزیر راه وشهرسازی از افزایش پروازها بین تهران و دمشق به عنوان نتیجه بخشی از تفاهمات حمل‌ونقلی در سفر اخیر خود خبر داد.

در همین راستا امروز یکشنبه «محمد محمدی‌بخش» رییس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به حضور در سفر اخیر رییس جمهوری به سوریه، درباره جزئیات توافقات هوایی با دمشق گفت: این سفر با عنوان کمیسیون مشترک ایران و سوریه به ریاست وزیر راه و شهرسازی انجام شد و هدفگذاری جابه‌جایی سالیانه ۵۰ هزار مسافر میان ایران و سوریه توسط ناوگان هوایی مورد تفاهم قرار گرفت.

محمدی‌بخش افزود: موضوعات و محورهای حمل‌و نقل در حوزه هوایی، همکاری‌ها و افزایش پروازهای بین دو کشور در حوزه مسافر و بار به‌ویژه زائرین حرم حضرت رقیه(س) و حضرت زینب(س) بود تا با انجام پروازهای منظم و برنامه‌ای بتوانیم تردد ۵۰ هزار نفر در سال را محقق کنیم.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری توضیح‌داد: فراهم کردن زیرساخت‌های لازم و همچنین تعیین شرکت‌های هواپیمایی طرفین برای انجام پروازها نیز مطرح شد.

وی ادامه‌داد: انجام پروازها از شهرهای مختلف ایران و همچنین فرودگاه امام خمینی(ره) و شهر دمشق در سوریه و تعداد پروازها و برنامه روزانه هفتگی و سالیانه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خاطرنشان‌کرد:‌ هماهنگی‌های فرودگاهی و هماهنگی‌های مورد نیاز با بخش‌های مختلف و سازمان هواپیمایی کشوری سوریه تحت عنوان یک سند انجام شد.

به گفته محمدی‌بخش، توافق در بخش استاندارد و مراکز آموزشی، تعمیرات و خدمات در حوزه هوایی و اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای بازسازی و نوسازی فرودگاه‌های سوریه از جمله فرودگاه دمشق و نصب تجهیزات توسط جمهوری اسلامی در قالب یک کارگروه مشترک حاصل شد.

وی اضافه‌کرد: با افزایش پروازهای دو کشور در حوزه جابه‌جایی زائر و تجار، فصل جدیدی از روابط ایران و سوریه رقم می‌خورد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری یادآور شد: هم اکنون پروازها بین دو کشور در حال انجام است اما برقراری پروازهای بیشتر از ۱۵ خرداد آغاز می‌شود.

استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.